تردد خودروهای سنگین در محور درگز به قوچان ممنوع شد

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای درگز گفت: به دلیل بارش شدید برف و کولاک در گردنه تیوان تردد خودروهای سنگین در محور درگز به قوچان ممنوع است.

تردد خودروهای سنگین در محور درگز به قوچان ممنوع شد

به گزارش خانه ای برای اندیشمندان علوم انسانی از مشهد، هاشم بهمن‌یار اظهار کرد: به دلیل بارش شدید برف و کولاک در گردنه تیوان تردد خودروهای سنگین در محور جاده درگز به قوچان ممنوع است.

وی تصریح کرد: تاکنون سه تریلی در این محور قیچی کرده‌اند و ۵ تریلی دیگر نیز در محور مانده‌اند که به‌مرور به پارکینگ انتقال می‌دهیم، همچنین به چند خودروی سواری نیز خدمات‌رسانی داشته‌ایم.

وی بابیان اینکه نیروهای راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای درگز از روز گذشته با حضور در گردنه تیوان در آماده‌باش کامل هستند، خاطرنشان کرد: تردد تریلی و خودروهای سنگین از سمت پلیس‌راه درگز و همچنین قوچان ممنوع شده و فقط خودروهای سبک آن‌هم با زنجیر چرخ امکان تردد دارند.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای درگز بیان کرد: اکنون ۱۰ نفر از نیروهای راهداری شهرستان درگز با یک دستگاه گریدر، سه دستگاه کامیون شن و نمک‌پاش، دو دستگاه سواری و یک دستگاه لودر در حال پخش شن و نمک، برف‌روبی و کمک‌رسانی به در راه ماندگان هستند.

وی بابیان اینکه بارش برف از شب گذشته آغاز و از صبح امروز شدیدتر شده است، عنوان کرد: تاکنون بیش از ۳۰ تن شن و نمک در این محور پاشیده شده است لذا شهروندان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت نیاز حتماً زنجیر چرخ همراه داشته و باک بنزین خودرو کاملاً پر باشد.

بهمن‌یار با اشاره به اینکه تنها در گردنه تیوان یک راهدارخانه داریم، گفت: در حال حاضر در گردنه تیوان با ترافیک روبرو هستیم و تا اطلاع ثانوی تردد خودروهای سنگین در این محور تا بازگشایی و شرایط مطلوب ممنوع است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید