توزیع بیش از ۱۰ میلیارد بسته معیشتی بین نیازمندان توسط سپاه گچساران

فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ۹۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه ناحیه این شهرستان بین نیازمندان ، پاکبانان و کارگران خدمات بهداشت و درمان این شهرستان توزیع شد.

توزیع بیش از ۱۰ میلیارد بسته معیشتی بین نیازمندان توسط سپاه گچساران

سرهنگ پاسدار سید حمزه محقق زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: در قالب رزمایش مومنانه به مناسبت ماه رمضان بسته های معیشتی برای کمک به نیازمندان توزیع شد.

وی بیان کرد: افزون بر ۹۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش جمعا ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بین نیازمندان ، پاکبانان و کارگران خدماتی بهداشت و درمان گچساران توزیع شد.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران تصریح کرد: لین بسته ها شامل برنج،مرغ، روغن، رب گوجه فرنگی، ماکارانی،حبوبات و خرما بوده است.

محقق زاده با اشاره به اینکه این اقدام در ماه رمضان صورت گرفت، عنوان کرد: ارزش ریالی هر بسته ۱۲ میلیون ریال می باشد.

وی گفت: در قالب رزمایش مومنانه تا کنون در ۲۲ مرحله افزون بر ۲۱ هزار و ۸۵ بسته کمک معیشتی توسط سپاه ناحیه این شهرستان بین افراد نیازمند توزیع شده است. فرمانده سپاه ناحیه گچساران خاطرنشان کرد: از این میزان بیش از ۲ هزار ۵۰۰ بسته کمک معیشتی در سال گذشته بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است. محقق زاده بیان کرد: همچنین در سال گذشته ۲۵۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اعم از کیف، دفتر، قلم، مداد رنگی و جامدادی بین دانش آموزان نیازمند و ۱۵ قلم کیت آزمایشگاهی به ارزش ۱ میلیارد ریال به مدارس، توزبع ۶۰ بسته آموزشی، ورزشی و فرهنگی به ارزش ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بین مدارس کم برخوردار شهری و روستایی گچساران توزیع شد.  

دیدگاهتان را بنویسید