شهردار شهر مرزی باجگیران برای استخدام شدن، استعفا داد

عضو شورای شهر باجگیران گفت: شهردار این شهر مرزی به دلیل طی کردن مراحل استخدام و رسمی شدن در شهرداری قوچان از سمت خود استعفا داد که موضوع موردقبول اعضای شورای شهر قرار گرفت.

شهردار شهر مرزی باجگیران برای استخدام شدن، استعفا داد

امیرحسین محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قوچان اظهار کرد: زمانی که «محمود محمدی» به‌عنوان شهردار باجگیران انتخاب شد در حال طی کردن مراحل استخدامی بود و به دلیل به کارگیری در مجموعه شهرداری این شهر، موضوع کنسل شد.

وی بابیان اینکه در حال حاضر مراحل رسمی شدن در شهرداری قوچان و استانداری خراسان رضوی برای «محمود محمدی» دوباره به راه افتاده است، گفت: طی صحبت‌های انجام‌شده وی با مجموعه اعضای شورای شهر، قرار شد «محمدی» از سمت خود استعفا داده و به شهرداری قوچان بازگردد تا مراحل رسمی شدن دوباره انجام بگیرد که مورد موافقت اعضای شورای شهر قرار گرفت و در این استعفا هیچ مشکلی از سوی شورای شهر باجگیران وجود نداشت.

عضو شورای شهر باجگیران در پاسخ به برخی شایعات درزمینه کم‌کاری‌ها و فروش ماشین آلات برای پرداخت حقوق کارکنان، بیان کرد: کم و کاستی همه‌جا وجود داشته و هیچ انسانی کامل نیست، شاید در اوایل سکان‌داری شهرداری باجگیران کار با مشکلاتی روبرو بود اما امروز تمام بدهی‌ها پرداخت و هیچ حقوق معوقه‌ای در شهرداری وجود ندارد.

وی یادآور شد: هنگام تحویل مجموعه شهرداری باجگیران موجودی حساب تنها ۷۰۰ هزار تومان بود و بیش از یک میلیارد تومان بدهی وجود داشت اما امروز وضعیت خوب بوده و شهردار جدید که توسط اعضای شورای شهر انتخاب می‌شود کامل‌تر و باتجربه‌تر از شهردار قبلی برای شکوفایی این شهر مرزی خواهد بود.

پایان پیام/ ۷۰۰۴۳

دیدگاهتان را بنویسید